پنج‌شنبه, 30 فروردين 1403
Slogan
  • ساعت : ۰۹:۲۶
  • تاريخ :
     ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ 
  • تعداد بازدید : 192
  • کد خبر : ۳۰۷۹۳
به میزبانی شهرستان قائنات استان خراسان جنوبی:
بازدید محمد مهدی قاسمی  معاون سازمان تات از مركز ترویج و توسعه فناوری زرشك و عناب
محمد مهدی قاسمی معاون سازمان تات و رئیس موسسه آموزش و ترویج کشاورزی در سفر به شهرستان قاینات استان خراسان جنوبی، از مرکز ترویج و توسعه فناوری زرشک و عناب بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی موسسه آموزش و ترویج کشاورزی؛ و به نقل از روابط عمومی خراسان جنوبی ،محمد مهدی قاسمی معاون سازمان تات با بیان این که این بازدید به منظور بررسی پتانسیل‌ها و قابلیت‌های مرکز ترویج و توسعه فناوری زرشک و عناب استان خراسان جنوبی صورت پذیرفت ؛ در خصوص حل مشکلات و توسعه مراکز کشاورزی به ویژه مرکز ترویج و توسعه فناوری استان قول مساعد داد.

وی افزود ما می خواهیم از ظرفیت محققین و پژوهشگرانی که نه تنها در این مرکز بلکه در مراکز تحقیقاتی سراسر کشور هستند بتوانیم استفاده بهینه داشته باشیم.

قاسمی در این بازدید راهکار برون‌رفت از شرایط فعلی را استفاده از توانمندی جامعه کشاورزی دانست و بر لزوم تقویت این امر تاکید و همچنین حمایت‌های دولت در بحث آموزش‌های مرتبط را بسیار مهم و بصورت راهکار اجرایی مطرح نمود.

گفتنی است در این بازدید مدیر هماهنگی ترویج کشاورزی سازمان، مدیرجهادکشاورزی شهرستان، مدیر روابط عمومی سازمان، مدیر مرکز ترویج و توسعه فناوری زرشک و عناب و تعدادی کارشناسان مرتبط حضور داشتند.

برای دریافت اخبار در کانال ایتای موسسه کلیک نمائید

https://eitaa.com/amuzesh_tarvij

2.png

3.png

untitled.png

امتیاز :  ۵/۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    6.1.10.0
    V6.1.10.0